Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší žačky

Příspěvky

Starší žákyně ovládly Čechy v Českém poháru

21. 11. 2021

| Rubrika: Starší žačky

 

Naše starší žákyně vyhrály 2. turnaj české části Českého poháru!!

Holky, to je megaúspěch!!

 

Pro příští kolo se tak kvalifikovaly do 1. osmičky již celorepublikové části této soutěže.

 

Po rozkliknutí článku se ostanete na poutavou reportáž, jak celý víkend viděla Terka.

 

 

 

Starší žákyně ovládly první kolo Přeboru Prahy

8. 10. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Starší žákyně pokračují ve výborných výkonech.

V prvním kole Přeboru Prahy porazily v nejlepší skupině postupně Meteor 2:1, Olymp 2:0 a Orion 2:1.

 

Uvnitř článku jsou videa z jednotlivých utkání.

 

Mikulovka Olé!!

 

Starší žákyně skvěle zvládly kvalifikace do Přeboru Prahy i Českého poháru - aneb jak dlouho bude prát dresy trenér??

20. 9. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Áčko starších žákyň odehrálo v minulých (tý)dnech dvě kvalifikace - v neděli 12.9 do Přeboru Prahy starších žákyň a o víkendu 18.-19.9 na Český pohár žákyň.

Výsledek je v obou soutěžích stejný - pro první kolo bude áčko v nejvyšší skupině!! A to jsme museli obě kvalifikace odehrát bez nemocné Kačky Uhlířové, naší asi nejúdernější hráčky.

 

V letošní sezoně máme zatím bilanci 16 vítězství a 1 porážka (od Komety B:-O).

 

Trenér na kvalifikaci poháru vyhlásil, že pokud holky všechna utkání vyhrají, tak dresy po turnaji pere on. Výzva platí i na další turnaje - dokud holky budou obsazovat na turnajích 1. místo, pere dresy trenér. Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, věříme že až do května...

 

Předváděné výkony holek jsou skutečně pěkné a je fajn poslouchat na ně chválu od rozhodčích i hráček, trenérů či rodičů soupeře! 

 

Jen tak dál a udržet vysoko nastavenou laťku.

 

Mikulovka Olé!!

 

Starší žákyně ovládly Velkou cenu Prahy!

7. 9. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Od Áčka starších žákyň máme letos nemalé očekávání a holky ukázaly, že míří letos hodně vysoko. V neděli na Meteoru vyhrály na Velké ceně Prahy všech 7 utkání a neztratily ani set.

Snad podobnou fazonu potvrdí i tuto neděli při kvalifikaci Přeboru Prahy starších žákyň.

 

Mikulovka Olé!

 

 

 

Na dalších turnajích sbíraly st žně brambory

23. 6. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Turnaje pokračují v plném proudu.

Naše st žně byly 13.6 na turnaji na Meteoru a o víkendu 19.-20.6 v Sokolově. Na obou turnajích získaly nepopulární bramborovou příčku, nicméně je třeba také říct, že na obou turnajích celý náš tým tvořily hráčky ročníků 2007+2008 vždy doplněné jen o jednu starší hráčku, zatímco u soupeřů často převládaly v týmu 2006ky.

Holky odehrály během června na turnajích celkem 16 utkání, 10 z toho  vyhrály, vyzkoušely jsme si i různé varianty sestavy, takže s červnem musíme být spokojeni a těšíme se na letní přípravu a především příští sezonu.

Mikulovka olé!!

 

 

 

 

Starší žákyně obhájily vítězství v Kralupech

7. 6. 2021

| Rubrika: Starší žačky

V neděli jsme po 8 měsících nastoupili zase konečně k zápasům. Naše 2007čky byly na turnaji v Kralupech, kde obhajovaly loňské vítězství.

Obhajoba se povedla a v konkurenci dalších 7 týmů turnaj ovládly! Jen tak dál!

 

Kačka Uhlířová byla vyhlášena nejlepší hráčkou turnaje!!

 

Mikulovka Olé!!

 

 

Naše 2007čky jsou 4. nejlepší v republice!!

30. 9. 2020

| Rubrika: Starší žačky

O prodlouženém víkendu se 26.-28.9 odehrálo v Krnově odložené MČR mladších žákyň (holky 2007 a mladší). Naše holky tam během soboty a neděle vyhrály všech 7 utkání a dostaly se tak do semifinále. V tom pak bohužel neuspěly proti Táboru a v boji o bronzové medaile podlehly i Brnu. Skončily tedy celkově 4. To je obrovský úspěch a vyrovnání nejlepšího výkonu Mikulovky v historii!!! Holky, jste skvělé!!

 

Úvod sezony vyšel báječně

10. 9. 2020

| Rubrika: Starší žačky

O víkendu 5.-6.9 se v Červeném Kostelci konala jedna z kvalifikačních skupin odloženého loňského MČR mladších žákyň (hráčky 2007 a mladší). Naše hráčky turnaj zcela suverénně ovládly a do Finále postupují jako nejvýše nasazený tým!!

 

Lucie, postrach trenérů

23. 6. 2020

| Rubrika: Starší žačky

Krásné nedělní dopoledne, milý čtenáři. Na úvod dnešního, bohužel už posledního rozhovoru se členkou dream teamu, se musím opět zmínit o prestižním beachi v podání Mikulovka fans. A přátelé, jde takzvaně do tuhého. Zápasy bývají dost vyhecované, hraje se o každý balón, zkouší se různé triky, jak rozhodit soupeře. Došlo to tak daleko, že kdysi nadějná beachvolejbalová dvojice Renča, Lenča si na další utkání zajistily posily z řad kadetek. S jejich výraznou pomocí se jim mužský tým podařilo porazit. Maky a Křéča se tohoto klání zúčastnily naposledy. Těšíme se na další boje, které vyvrcholí nedělním turnajem příznivců našeho klubu.  Tato volejbalová série, přitáhla další účastníky, mimo jiné také Irču Zelí Zelenkovou, která nás ohromila svým volejbalovým umem, klidem a jistotou na podání. Všichni trenéři určitě věří, že tyto dovednosti či vlastnosti má i její dcera Lucka. Moc se všichni těšíme, až nám Zelí, víše zmíněné předvede.

 

Vzbuďte mě, až se bude hrát

10. 6. 2020

| Rubrika: Starší žačky

Hezký den všem. Tak máme za sebou první antukové turnaje, který nám jasně ukázali, že kvalitní a náročná beachová příprava přinese své ovoce později. Starší žákyně skončily v Kyjích na čtvrtém místě, stejně tak jako kadetky v Kralupech. Mladší žákyně na stejném místě mé slova nepotvrdily a dovolily si turnaj drze vyhrát. A to i přes viditelnou snah trenéra Martina L., který schválně zapomněl holkám říct, že hřiště na šestkový volejbal má jiné rozměry než ten beachový. I přes tento handicap, holky na turnaji dominovaly. Bravo!!.

Jistě jste si všimli, že se nám tady rozmohl takový nešvar. Holky zjišťují, že tréninková skupina, ve které se nacházejí, suverénně nejméně hraje a to samozřejmě na úkor šílených tréninků, které musí ve svém volném čase, pod vedením trenérské letky MZT, podstoupit. A některé z nich, třeba zrovna Eliška, naprosto vážně uvažují, že se dobrovolně zúčastní tréninků kadetského áčka, kde se hraje od rána do večera. Já jí chápu. Elza je totiž vyloženě hrací typ, což došlo tak daleko, že trenéry zdraví otázkou, jestli se dnes bude hrát. No, včera se konečně dočkala. Sami se přesvědčte, že slovo hrát, se v rozhovoru vyskytuje poměrně často.