Jdi na obsah Jdi na menu
 


Starší žačky

Příspěvky

Starší žákyně uhrály další skvělý výsledek - 4. místo na Mistrovství ČR!!

23. 5. 2022

| Rubrika: Starší žačky

Naše starší žákyně zakončily letošní fantastickou sezonu na skvělém 4. místě na Mistrovství ČR!!!

 

Turnaj byl velmi vyrovnaný (všechna družstva měla minimálně 2 prohry) a k medaili nám chyběl jen kousíček. Máme alespoň tu bramborovou, ale holky zase dokázaly, že ony žádné brambory rozhodně nejsou!!

 

Holky děkujem!!!

 

Detailní článek, jak celé Mistrovství viděla jedna z nich, se tu snad brzo objeví.

 

Mikulovka olé!!

 

Starší žákyně byly dekorovány Přebornicemi Prahy!!

18. 4. 2022

| Rubrika: Starší žačky

Jak jsme již avizovali dříve, naše starší žákyně ovládly letošní Přebor Prahy.

Jistotu prvního místa v celkovém pořadí měly holky již před posledním turnajem, a tak bylo poslední kolo Přeboru Prahy v uvolněnější atmosféře, než jiné turnaje. Celkové pořadí ovládly před druhým týmem o propastných 10 bodů.

Po odehrání všech utkání holky obdržely po zásluze zlaté medaile, pohár za první místo a pochutnaly si i na dortu.

 

Holky letos ještě čeká 20.-22.5 finále Mistrovství ČR starších žákyň. Hrát se bude v Bílovci (kousek od Ostravy) a holky tam pojedou jako jeden z favoritů na jednu z medailí. Nicméně "políčeno" na medaili tam bude mít minimálně tak 8 týmů, tak uvidíme, jak se tam našim holkám povede. Letos jim to již dvakrát cinklo, tak se třeba povede medailový hattrick. Každopádně již teď lze považovat letošní sezonu starších žákyň za velmi úspěšnou a holkám patří velká gratulace.

 

Mikulovka Olé!!

 

Naše starší žákyně jsou 3. nejlepší v republice!!

22. 3. 2022

| Rubrika: Starší žačky

Naše starší žákyně obsadily v Českém poháru žákyň, jediné dlouhodobé soutěži této věkové kategorie, vynikající 3. místo!!!

 

Navíc byla Áďa Hrochová vyhlášena nejlepší nahrávačkou a Kačka Uhlířová nejužitečnější hráčkou této soutěže!!

 

Video ze závěrečného vyhlašování výsledků i ocenění nejlepších hráček je zde.

 

Našim starším žákyním moc gratulujeme a těšíme se, co předvedou 20.- 22.5. na finálovém turnaji MČR starších žákyň, kam se díky tomuto umístění přímo kvalifikovaly bez nutnosti hrát kvalifikační kolo.

 

Mikulovka olé!!!

 

Starší žákyně mají kolo před koncem jisté zlaté medaile z Přeboru Prahy!

28. 2. 2022

| Rubrika: Starší žačky

V neděli se hrálo předposlední kolo Přeboru Prahy starších žákyň.

 

Naše Áčko sice nezahrálo tak dobře, jako minulý víkend na Českém poháru, ale přesto znovu vyhrálo všechna tři utkání a po páté za sebou ovládlo 1.ligu Přeboru Prahu.

 

Před posledním turnajem, který se uskuteční 10.4,  je jasné, že náš náskok v celkovém pořadí je již tak vysoký, že už nás nikdo nepředstihne a letošní Přeborník Prahy starších žákyň bude SKŠ ZŠ Mikulova Praha A!!!

 

Obrovská gratulace!!!

 

V jedné soutěži to tedy již holkám cinkne. Na druhou stranu jsou před nimi další dvě soutěže (zatím výborně rozehraný Český pohár a pak v květnu Mistrovství ČR starších žákyň), takže Přeborem Prahy pro holky sezona ani ambice rozhodně nekončí.

 

Mikulovka olé!!

 

Úspěch na Českém poháru žákyň očima hráčky

25. 2. 2022

| Rubrika: Starší žačky

Jak jsem avizoval, v přiloženém článku se dočtete, jak úspěšný turnaj v Brně viděla jedna z hráček. Reportáž je znovu od našeho (minimálně v psaní článků:-)) talentovaného libera.

 

Starší žákyně jsou po 1. finálovém kole Českého poháru na skvělém 2. místě!!!

21. 2. 2022

| Rubrika: Starší žačky

Starší žákyně pokračují ve skvělých výkonech. O víkendu 19.-20.2. se sešlo 8 nejlepších týmů z celé republiky v 1. osmičce Českého poháru a naše holky tam vybojovaly krásné 2. místo!!

Podrobnou reportáž snad brzo dodá někdo z holek, z trenérského pohledu mohu stručně říct, že holky hrály fakt pěkně a byla radost je kaučovat. Teda jen možná když jsem si v prvním setu turnaje bral time-out za stavu 0:6, byl jsem emočně asi trochu neklidný, ale tak to víme, že první zápasy nám nejdou. Nicméně tady šlo očividně jen o promyšlenou taktiku kočka-myš, takže jsme tento zápas nakonec vyhráli. O první místo nás připravila prohra ve vyrovnaném utkání s domácím Brnem. 

 

Poslední turnaj Českého poháru je 19.-20.3 a tam budeme bojovat o jednu z medailí. Rozehrané to máme dobře, tak držte holkám palce, ať to cinkne!!

 

Mikulovka olé!!

 

Starší žákyně vstoupily do roku 2022 vítězně

11. 1. 2022

| Rubrika: Starší žačky

První zápasy nám moc nejdou... Tato věta se objevila dvakrát v minulém komentáři výkonu holek na ČP a začneme jí i rok 2022.

Na 4. kole Přeboru Prahy jsme v nejlepší výkonnostní lize první zápas prohráli s Olympem 1:2. Některé holky se probudily až kolem 10:30, což vzhledem k tomu, že zápas začal již v 9 a ony byly na hřišti, byl "trochu" problém... Nicméně pak jsme porazili Kometu A i Kometu B 2:0 a protože Olymp s oběma Kometami prohrál, tak jsme 1. ligu znovu ovládli my.

Tři kola před koncem soutěže tak máme na prvním místě před druhou Kometou A náskok již 7 bodů a na třetí Meteor dokonce již 11 bodů.

V lednu by nás ještě měl čekat v Brně Český pohár starších žákyň (již spojené týmy z celé republiky) a také ještě další kolo Přeboru Prahy. Tak přejme holkám, ať jim drží zdraví! 

 

Mikulovka olé!

 

 

Starší žákyně ovládly Čechy v Českém poháru

21. 11. 2021

| Rubrika: Starší žačky

 

Naše starší žákyně vyhrály 2. turnaj české části Českého poháru!!

Holky, to je megaúspěch!!

 

Pro příští kolo se tak kvalifikovaly do 1. osmičky již celorepublikové části této soutěže.

 

Po rozkliknutí článku se ostanete na poutavou reportáž, jak celý víkend viděla Terka.

 

 

 

Starší žákyně ovládly první kolo Přeboru Prahy

8. 10. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Starší žákyně pokračují ve výborných výkonech.

V prvním kole Přeboru Prahy porazily v nejlepší skupině postupně Meteor 2:1, Olymp 2:0 a Orion 2:1.

 

Uvnitř článku jsou videa z jednotlivých utkání.

 

Mikulovka Olé!!

 

Starší žákyně skvěle zvládly kvalifikace do Přeboru Prahy i Českého poháru - aneb jak dlouho bude prát dresy trenér??

20. 9. 2021

| Rubrika: Starší žačky

Áčko starších žákyň odehrálo v minulých (tý)dnech dvě kvalifikace - v neděli 12.9 do Přeboru Prahy starších žákyň a o víkendu 18.-19.9 na Český pohár žákyň.

Výsledek je v obou soutěžích stejný - pro první kolo bude áčko v nejvyšší skupině!! A to jsme museli obě kvalifikace odehrát bez nemocné Kačky Uhlířové, naší asi nejúdernější hráčky.

 

V letošní sezoně máme zatím bilanci 16 vítězství a 1 porážka (od Komety B:-O).

 

Trenér na kvalifikaci poháru vyhlásil, že pokud holky všechna utkání vyhrají, tak dresy po turnaji pere on. Výzva platí i na další turnaje - dokud holky budou obsazovat na turnajích 1. místo, pere dresy trenér. Tak uvidíme, jak dlouho to vydrží, věříme že až do května...

 

Předváděné výkony holek jsou skutečně pěkné a je fajn poslouchat na ně chválu od rozhodčích i hráček, trenérů či rodičů soupeře! 

 

Jen tak dál a udržet vysoko nastavenou laťku.

 

Mikulovka Olé!!