Jdi na obsah Jdi na menu
 


Extraliga juniorek

Příspěvky

Zranění hned v prvním setu Extraligy juniorek

11. 10. 2021

| Rubrika: Extraliga juniorek

 

Kalich hořkosti si musel vypít nově poskládaný tým juniorek, když hned v prvním setu s Olympem za stavu 8:6, se zranila první nahrávačka. Po skvělých výsledcích v přípravě, tak nemohl navázat na vítěznou sérii a z kvalifikačního turnaje si odnáší čtyři porážky. Doslova křest ohněm pak zažily nahrávačky kadetek, které nepředpokládaně musely nasoupit. Patří jim však velký dík, neboť hrát s týmem o tři roky starším proti nejlepším týmům ČR nebylo vůbec jednoduché. Velký dík patří i ostatním hráčkám za to, že i v takovéto situaci většina z nich nesložila zbraně a rvaly se o každý bod. Na závěr se sluší vyslovit přání, aby se všechny zraněné uzdravily do prvního kola, které se bude hrát v polovině listopadu.

 

Extraliga Juniorek na Mikulovce!!

30. 8. 2021

| Rubrika: Extraliga juniorek

Naše nejstarší mládežnické družstvo bude v sezoně 2021/22, bojovat v nejvyšší juniorské soutěži.

Na odkazu níže je vylosování kvalifikace a rozpis zápasů. Hraje se na Olympu, Přípotoční ul.

https://www.cvf.cz/souteze/soutez/?soutez=ex-jky&skupina=ex-jky-1b&sezona=2021%2F22

Držíme palce.

 

Juniorky v neděli sehrály dvě těžká utkání s vítězem 1. ligy

25. 2. 2020

| Rubrika: Extraliga juniorek

V posledních domácích utkáních jsme přivítali českobudějovickou Hlincovku, která ovládla 1. ligu juniorek. Obě utkání byla velmi vyrovnaná a po porážce 1:3 a výhře 3:2 si juniorky připsaly 2 body. Stejně jako kadetky ani juniorky týden netrénovaly a některé "přezouvaly přeskáče teprve v šatně před utkáním". Přesto však to stačilo alespoň na jedno vítězství, které by mělo pomoci k obhajobě loňského 3. místa.

 

Juniorky o víkendu sehrály 4 utkání ve skupině o 1.-6. místo

18. 2. 2020

| Rubrika: Extraliga juniorek

V sobotu v Táboře nejprve vyhrály 3:2 a ve druhém utkání po velmi pěkném výkonu domácích hráček prohrály 1:3. V neděli pak dokázaly doma zdolat Plzeň 3:2 a 3:1. V prvním utkání dokázaly velký obrat, když už prohrávaly 0:2 na sety. Druhé utkání již bylo jednoznačně v režii našich hráček. Všechna čtyři utkání se nesla v duchu, jak nám šel útok středem sítě. Ten dokázaly ubránit pouze hráčky Tábora ve druhém utkání. V ostatních utkání jsme z prostředka měli úspěšnost přes 80% a to byl rozhodující faktor, který rozhodl o výsledkách víkendových utkání.

Dvě kola před konce tak naše juniorky přebývají na 3.místě. V neděli 23.2.(12 00 a 16 00) se utkají doma s lídrem soutěže českobudějovickou Hlincovkou. Pokud chcete vidět pěkný kombinační volejbal, přijďte se v neděli podívat do naší domácí haly v DDM Modřany.

 

Juniorky ukončily sezonu na celkově 3. místě

4. 4. 2019

| Rubrika: Extraliga juniorek

JUNIORKY se loučily…

V sobotu 23. 3. 2019 se v našem domácím prostředí hrály 2 poslední zápasy I. ligy juniorek.

Jak se očekávalo, náš tým vyhrál dvakrát 3:0 a tím ukončil letošní úspěšnou sezónu, ve které děvčata výborně reprezentovala náš klub. A nebyla to lehká cesta, v průběhu sezóny skončily 4 hráčky, z toho 2 blokařky, ale tým si s tím poradil. Díky patří zejména Terezce a Zuzce, které výborně zaskakovaly na jiných postech, než standardně hrají. Za celou sezónu holky odehrály 32 zápasů a porážku utrpěly pouze od týmů Hlincovky a Chodova, které směřují do baráže o extraligu juniorek.

Sobotní dvojzápas se ale bohužel nesl v duchu smutku a slz. Třetí set posledního zápasu sezóny už prakticky všechny hráčky na kurtu plakaly, ne radostí nad vítězstvím, jak si mohl soupeř myslet :o))), ale protože se s týmem loučila naše nahrávačka a kapitánka týmu Zuzka.

Zuzko děkujeme a přejeme hodně štěstí u maturity a mnoho dalších úspěchů nejen ve volejbale!!!

img_2790.jpg

 

Juniorky v Kralupech nezaváhaly

8. 3. 2019

| Rubrika: Extraliga juniorek

Plný počet bodů získaly naše juniorky v odvetě s Kralupy po vítězstvích 3:1 a 3:0. 

Video reportáž z utkání naleznete pod tímto odkazem https://www.youtube.com/watch?v=LAk-7RZYT7c 

 

Druhou půlku soutěže začaly juniorky ziskem 4 bodů

5. 2. 2019

| Rubrika: Extraliga juniorek

Vítězstvím 3:1 a porážkou 2:3 vstoupily juniorky do druhé části soutěže doma s Kralupy. Především podcenění soupeře ve druhém utkání nás stálo dva body. Po vcelku snadném úvodním utkání, kde jsme soupeře přehrávali ve všech činnostech, přišlo ve druhém utkání uspokojení z našeho výkonu. Když k tomu soupeř přitlačil na servisu náhle z toho byl stav 0:2, který se nám však ještě podařilo dotáhnout do pátého setu. Ten však bývá vždy "sázkou do loterie" a úspěšnější byl hostující tým.

 

Také juniorky v Táboře nezaváhaly

24. 1. 2019

| Rubrika: Extraliga juniorek

Také juniorky ve svém poslední kole první části nezaváhaly a po vítězství 3:0 a 3:1 si z Tábora přivezly 6 bodů, které si ponesou i do druhé části. Celkově skončily na druhém místě a ve druhé části soutěže se utkají s týmy TJ Kralup, VK Šanov Teplice, a TJ Chodov u Karlových Varů. A taktéž jako kadetky budou bojovat o příčky nejvyšší. 

 

Juniorky doma nepovolily Plzni ani set

14. 1. 2019

| Rubrika: Extraliga juniorek

Dvě výhry 3:0 se zrodily v neděli proti hostující Plzni. Kromě druhého setu v prvním utkání, kdy jsme si vyzkoušeli stíhací jízdu ze stavu 6:18 a ještě 16:23, se nic překvapivého nestalo a v poklidu dohráváme první část soutěže.

 

Juniorky vezou z Benešova 6 bodů

10. 12. 2018

| Rubrika: Extraliga juniorek

Vítězná série nekončí a i z Benešova po dvou výhrách 3:1 připisují juniorky 6 bodů do tabulky a upevňují tak druhou příčku s náskokem 10 bodů na třetího a 21 bodů na čtvrtého. Téměř s jistotou tak postoupí do druhé části z druhého místa.