Jdi na obsah Jdi na menu
 


Summervolley 2013

1. 7. 2013

Tak jako každý rok zakončil volejbalový oddíl Mikulovky sezonu mezinárodním turnajem v italském Acqui Terme. Letos jsme se účastnili se třemi družstvy a to v kategorii do 13 let, do 16 let a do 20 let. Ve srovnání s nejlepším evropským volejbalem jsme však moc neuspěli. Soupeři nás přehrávali především svou bojovností a touhou po vítězství, která našim hráčkám ve všech věkových kategoriích velmi chyběla.

Zájezd však není jen turnaj, ale slouží i k rozloučení se s uplynulou sezonou. Musím konstatovat, že až na předvedený výkon v turnaji, proběhl zájezd bez problémů. Všech 30 zúčastněných hráček po celou dobu zájezdu nezavdalo příčinu k tomu, aby bylo naše společné zakončení sezony nějakým způsobem dehonestováno.

Absolvovali jsme tři nádherné dny na pláži italské riviéry. Počasí nám neuvěřitelně přálo, neb po celou dobu pobytu se teploty pohybovaly mezi 22 a 28 stupni. Pršelo nám jen asi 10 minut, jinak bylo jasno až polojasno viz. foto od moře.

Závěrem bych chtěl poděkovat všem externím řidičům, kteří nám pomohli odjezdit těch 3000 km za týden a bez jejichž pomoci by se zájezd nemohl uskutečnit.

Přeji všem našim hráčkám příjemné, ale aktivní prožití prázdnin. Všem našim trenérů dvouměsíční odpočinek a těším se na viděnou 18.8. ve Slatiňanech resp. 19.8. v Mělníku.

Martin Kopecký